WYSZUKIWARKA

LINKI

REKLAMA

Podziękowania za wybory

Serdecznie dziękuję wszystkim wyborcom, którzy wybrali moją osobę do Senatu RP w okręgu nr 10 - Piotrków Trybunalski (z powiatów: piotrkowskiego, skierniewickiego, bełchatowskiego, tomaszowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, opoczyńskiego), a także tym, którzy oddali głosy na innych kandydatów PiS do Sejmu i Senatu.

W moim okręgu wyborczym Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrało wybory, za co serdecznie dziękuję.

Wraz z innymi parlamentarzystami PiS-u będę ciężko pracował dla naszego wspólnego dobra, ale aby nastąpiła rzeczywista poprawa we wszystkich dziedzinach życia w naszej Ojczyźnie potrzebne jest całkowite zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w następnych wyborach parlamentarnych.

Bardzo dziękuję za złożone gratulacje przez Prezesa Zarządu - Dyrektora Generalnego BOT KWB Bełchatów S.A. Jacka Kaczorowskiego w imieniu Zarządu i całej załogi bełchatowskiej Kopalni. Jest to firma, w której pracuję od 27 lat.

Dziękuję za gratulacje i życzenia od Prezesa Zarządu BOT Górnictwo i Energetyka S.A. z siedzibą w Łodzi, od Prezesa Zarządu BOT Elektrowni Bełchatów S.A., Prezesa Zarządu GKS "Bełchatów" SSA.

Szczególne podziękowania za gratulacje i życzenia składam Ambasadorowi Stanów Zjednoczonych Ameryki Panu Victorowi Ashe, Wojewodzie Łódzkiemu Pani Jolancie Chełmińskiej, Marszałkowi Województwa Łódzkiego Panu Włodzimierzowi Fisiakowi i Zarządowi, Przewodniczącemu Sejmiku Województwa Łódzkiego Panu Markowi Mazurowi i kolegom radnym z Sejmiku (przed uzyskaniem mandatu Senatora RP byłem radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego).

Dziękuję za przysłane gratulacje i życzenia Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, Łódzkiemu Komendatowi Wojewódzkiemu Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi i Zastępcy Komendanta, Okręgowej Radzie Lekarskiej w Łodzi, Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Związkowi Gmin Wiejskich RP, Rektorowi i Senatowi Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach.

Serdecznie dziękuję za przysłane gratulacje i życzenia samorządom z mojego okręgu wyborczego: Prezydentom Miasta Skierniewic i Radomska, Przewodniczącemu Rady i Wójtowi gminy Rozprza, Wójtom Gminy Rzeczycy, Lubochni, Makowa k/Skierniewic. Chcę zapewnić, że jestem otwarty na współpracę z Państwem w celu rozwiązywania lokalnych problemów.

W sposób szczególny dziękuję za gratulacje i życzenia, które otrzymałem od samorządów z terenu całej Polski: Prezydentom Miasta Rzeszowa, Płocka, Oświęcimia, Pionek, a także Starostwu Powiatowemu w Zduńskiej Woli.

Dziękuję także firmom, fundacjom, instytucjom i wszystkim osobom za złożone gratulacje i życzenia. Postaram się godnie reprezentować moich wyborców i w ich imieniu występować w Senacie RP.